• Alüminyum Levha

Alüminyum Levha

Tahmini Gönderim Tarihi: 19.07.2021

84.33 TL

Mevcut Seçenekler:

Dosya seçin yada buraya sürükleyin.

Etiketler: uv baskı, metal, alüminyum, isimlik, levha, tabela

Alüminyum levha, olarak tanımlanan ürünler, adı üzerinde alüminyum malzemeden üretilmiş bir tür tabelalardır. Bunun yanı sıra metal levha, alüminyum plaka olarak da tanımlanabilirler. Genellikle işaret levhası olarak tasarlanıp kullanılırlar ve bu amaçla harika sonuçlar verirler. Farklı ebatlarda hazırlanabilir, söz konusu işaret ya da yazıya uygun ölçüde sunulabilirler. 30x10 cm, 30x15 cm, 15x15 cm, 15x45 cm, 30x30 cm ve 30x45 cm gibi farklı ölçülere sahip olabilirler. Bunun yanı sıra UV baskı kalitesi ile tasarlanmaktadırlar. Yani hem uzun ömürlü, hem de kaliteli sonuçlar ortaya çıkar. Bu sayede siz de kullanım amacınıza uygun tabelaları kolayca ve maksimum kalite ile elde etmiş olursunuz.

Alüminyum Levha Kullanım Alanları Nelerdir?

Alüminyum levha gibi nitelikli ürünler, kendine sayısız kullanım alanı bulabilirler. İşaret levhası olarak kullanımı oldukça yaygındır. Buna bağlı olarak hem iç mekânda hem de dış mekânda kullanılabilirler. UV baskı yöntemi ile kaliteli bir hal alan ürünler, net bir görünüm sunar, çeşitli alanlarda işleyişi kolaylaştırma görevi görür. Bunun için de çeşitli kurumlar, otopark gibi alanlar ve benzeri noktalarda verimli bir şekilde kullanılabilirler. Uyarı ve işaret levhasına ihtiyaç duyulan her alanda bu tür metal levha ürünler tercih edilebilir. Alüminyum plaka ile sayısız tasarım gerçekleştirilebilir. Önemli olan ihtiyaçlarınızı tespit etmenizdir.

Alüminyum Levha Sipariş Etmek Kolay mı?

Alüminyum levha siparişi, sandığınızdan çok daha kolay… Pratikleştirilen bir online sisteme sahip olan www.basyolla.com, hızlıca sipariş vermenize imkan tanıyor. Metal levhaları seçip, detaylandırıp, sipariş oluşturabilirsiniz. Üstelik en hızlı şekilde gönderilecek ve adresinize teslim edilecektir. Alüminyum plaka olarak karşımıza çıkan baskı ürünleri, hem UV baskı ile hazırlanırlar, hem de kalitesi ile dikkatleri çekerler. Uzun ömürlü bir kullanım sağlamaları da göz ardı edilmemelidir. Üstelik bu adreste pek çok ürün için kendin tasarla bölümü de aktif. Yani online olarak tasarım yapıp, tasarımınızı doğrudan baskıya gönderebiliyor, sonra da adresinizde teslim alabiliyorsunuz. Tüm bu süreçlere dair detaylı bilgi için ise iletişime geçmeniz yeterli. Hemen sorularınıza cevap alabilir ve güvenle sipariş oluşturabilirsiniz.

 

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Görsel seçin yada buraya sürükleyin.
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu