Kraft Sticker Etiket

Tahmini Gönderim Tarihi: 09.06.2023

163.95 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

veya

Etiketler: kraft, etiket, sticker, eco

Kraft Sticker malzeme üzerine baskı yapılarak üretilir.

Kullanım kolaylığı, geniş kullanım alanı ve şıklığı, etiketleri sık sık görmemizi sağlıyor. Rengi, dokusu ve tarzı ile kraft etiket ise yaygın olarak tercih edilen etiket alternatiflerinden biridir. Farklı yüzeylerde kullanılabilen, bilgilendirme ya da uyarı amacı taşımakla birlikte, estetik amaçlarla da tercih edilebilirler. Farklı şekillerde tasarlanabilen, tasarıma uygun formu ile göze güzel görünen kraft etiket, hedefe uygun şekilde detaylandırılabilir. Bazen hediyelik ürünlerde karşımıza çıkar, bazen promosyon ürünlerde ve bazen de cam gibi yüzeylere uygulanmak üzere tasarlanır. İşte bu uygulama alanına uygun şekilde tasarlanması, önemli bir detaydır.

Kraft Etiket Tasarımı

Kraft sticker, yuvarlak, kare ve benzeri farklı formlarda olabilir. Kendine has rengi ve dokusu ile yeterince şık olan etiketi, dengeli ve tasarım ve baskı ile tamamlamak gerekir. Baskıda belli renkler ile bir denge yakalanmalı, göz yormayan bir tasarım benimsenmelidir. Ayrıca yazı, logo ve benzeri detaylar da yine dengeli olacak, abartıdan uzak şekilde planlanmalıdır. Etiketin ölçüleri ise yine tasarımın bir parçasıdır. Uygulama alanına uygun ölçülerde tasarlanması gerekir. Bunun için kullanım amacınızı dikkate almalı ve buna uygun boyutlarda ve kesim şeklinde etiketler tercih etmelisiniz. Kraft kağıdın şıklığı ve estetik duruşu, bu sayede daha da ön plana çıkacaktır.

Kraft Sticker Siparişi Nasıl Verilir?

Pek çok farklı alanda, farklı amaçlarla kullanılabilen kraft etiket ürünleri, özel bir baskı sürecinin ardından hayata geçirilir. Kaliteli bir baskı uygulaması yapılır ve göz alıcı sonuçlara ulaşılabilir. Kraft kağıdın renk ve dokusu ile elde edilen şık görünüm, doğru bir tasarım ile geniş bir kullanım alanına ulaşır. Özel günler, hediyeler, promosyon ürünler ve cam gibi çeşitli yüzeyler bir kullanım alanı olabilir. Tasarımın kusursuzluğu ise www.basyolla.com hizmetinin geniş kapsamından gelir. Bu adreste pek çok baskı ürününü, profesyonel olmasanız dahi online olarak kendiniz tasarlayabiliyorsunuz. Mevcut şablonlar bunu mümkün kılıyor. Diğer taraftan profesyonel ekipten destek alıp tasarım yaptırabilir ya da mevcut bir tasarımı bu sisteme yükleyerek baskı yaptırabilirsiniz. Tüm bu alternatifler, tasarım, ödeme ve sipariş süreçlerine dair sorularınız için ise iletişim bölümünü kullanabilirsiniz. Burada esnek ve fırsatlarla dolu bir online alışveriş deneyimi sizi bekliyor.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu