• Plastik Sırtlı Kitapçık

Şablonları

PDF PSD AI

Plastik Sırtlı Kitapçık

45.43 TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: katalog, dergi, kitapçık


   Plastik sırtlı kitapçık genellikle sunum ve görselliği açısından sıklıkla tercih edilmektedir. Bir diğer tercih edilme nedeni ise fiyat ve performans açısından oldukça başarılı bir ürün olması ve rahat kullanılabilir olmasıdır. Farklı ebatlarda basılma şansı olan plastik sırtlı kataloglar markanıza ait ürün ve hizmetlerinize ilişkin tüm bilgileri, proje ve kampanya tanıtımlarınızı alan sınırlaması yaşamadan paylaşmanın en ideal yollarından biri olarak görülmektedir.

   Plastik sırtlı kitapçıkların dört farklı ebadı bulunmaktadır. Bunlar A4 (21 cm * 29,7 cm), A4 Yatay (29,7 cm * 21 cm), A5 (14,8 cm * 21 cm) ve A5 Yatay (21 cm * 14,8 cm) olarak gruplandırılmıştır. Bunun yanı sıra farklı kağıt seçenekleri ile istediğiniz tasarımı oluşturabilirsiniz. 170 gr parlak kuşe, 170 gr mat kuşe, 200 gr parlak kuşe ve 200 gr mat kuşe olarak dörde ayrılan kağıt türlerinden birini seçebilirsiniz. Kullanacağınız görsel ve baskı şekline bağlı olarak dilediğiniz kağıt ağırlığını seçebilir ve parlak bir görüntü isterseniz parlak kuşe kağıt, mat bir görünüm arzularsanız mat kuşe kağıt seçeneğini işaretleyerek hayalinizdeki kataloğu tasarlayabilirsiniz.
 
   Plastik sırtlı kataloglarda
herhangi bir sayfa sayısı sınırlaması yoktur. 20 – 80 sayfa aralığındaki her kataloğunuz için bu baskı türünü kullanabilirsiniz. Tasarımınızı tamamlarken firma logonuza ve iletişim bilgilerinize (adres, telefon numarası, sosyal medya adresleri, web site adresi vb.) yer vermeyi unutmayınız. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi