Kare Kartvizit

109.74 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: kartvizit

Kartvizit, profesyoneller, işletmeler ve markalar için önemli bir baskı ürünüdür. Çünkü bu tür tasarımlar, kişi, işletme ya da markaların imajını ifade eder. Farklı şekillerde tasarlanabilmekle birlikte, üzerinde pek çok önemli bilgiyi barındırırlar. İsim, adres, iletişim bilgileri, sosyal medya hesapları ve mail adresi gibi bilgiler ilk akla gelenlerdir. Kare kartvizit ise kare şekli ile görsel olarak dikkat çekici olan bir kartvizit alternatifidir. Kare formu, dikkat çekici olmakla birlikte, minimal bir tasarım ortaya koyar. Bu sayede hem farklı olmak isteyenlere hitap eder, hem de daha az bilgi sunarak, göz yorucu karmaşadan uzak durmuş olur. Logo, fotoğraf, kişisel bilgiler ve benzeri ile kendi minimal tasarımınızı yapabilirsiniz.

Kare Kartvizit Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kare kartvizit tasarımı yapıldıktan sonra, baskıya göndermeden önce tüm baskı ürünlerinde olduğu gibi hassasiyetle kontrol edilmeli ve hata olmadığından emin olunmalıdır. Yazım ve bilgi hatalarının olmadığından emin olmak gerekiyor. Tasarımın tarzı ise önemli bir diğer konu… Organizasyon, reklamcılık ve benzeri işler için tasarlanan kartvizitlerde, canlı renkler ve eğlenceli bir tasarım anlayışı benimsenebilirken, finans, hukuk ve benzeri alanlar için daha ciddi ve klasik çizgiler tercih edilmelidir. Kağıt türü de yine bu doğrultuda seçilebilir. Farklı yapıda kağıtlar ve farklı baskı türleri ile benzersiz tasarımlara imza atılabilir.

Kare Kartvizit Siparişi Vermek

Kare kartvizit tasarımı, özenle yapılmalı ve doğru bilgilerin, doğru şekilde konumlandırıldığından emin olunmalıdır. Sonrasında ise dijital baskı kalitesi ile hızla kartvizitler teslim alınabilir. Online sipariş verme kolaylığı ise bu tür ürünlere ulaşmayı daha da kolaylaştırdı. www.basyolla.com sayesinde pek çok baskı ürününü online olarak bizzat tasarlayabilir ve baskıya gönderebilirsiniz. Özel tasarım desteği alabilir, kolayca sipariş oluşturabilir ve tasarımlarınızı kapıda teslim alabilirsiniz. Üstelik tüm bunları bilgisayar başında, internet bağlantınız sayesinde yapabilir, yorulmadan, emek ve zaman harcamadan şık kartvizitlere sahip olabilirsiniz. Tüm sorularınızı cevaplandırmak üzere sizi bekleyen destek ekibi ise telefonun ucunda… Zaman zaman sunulan indirimler, kampanyalar, ücretsiz kargo ve benzeri fırsatlar ise bu alışverişinizi daha da keyifli hale getirecektir. 

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu