Kart/ Kartvizit

Alt Kategoriler


Standart Kartvizit Baskı

Başlangıç Fiyatı 21.24 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,10TL

Kartvizit Baskı Nedir?Kartvizit, bir şahıs veya firmaya ait açıklama ve iletişim bilgilerini içeren kartlardır. Hem iletişim aracı hem de tanıtım amaçlı kullanılan kartvizitler kul..

Kare Kartvizit

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,10TL

Kartvizit, profesyoneller, işletmeler ve markalar için önemli bir baskı ürünüdür. Çünkü bu tür tasarımlar, kişi, işletme ya da markaların imajını ifade eder. Farklı şekillerde tasa..

Kraft Kartvizit

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,16TL

Kartvizitler, iş dünyasının olmazsa olmaz parçalarıdır. Bugün tüm profesyoneller kartvizite ihtiyaç duyuyor. Fonksiyonu oldukça önemli olan bu baskı ürünlerinin tasarımı ve malzeme..

Özel Kağıt Kartvizit

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,10TL

Özel kağıt kartvizit, farklı niteliklerde kağıtların kullanıldığı, şık ve farklı tasarımlardır. Bu tür kartvizitler, iyi ve dikkat çekici bir imaj için önerilir. Söz konusu özel ka..

Sıvama Kartvizit

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,17TL

Kartvizit, bir tür imaj unsurudur. Hem kullanılan malzeme, hem de yapılan tasarım ve baskı kalitesi, kişi, firma ya da markanın imajını ortaya koyar. Bu sebeple de yaygın bir kulla..

Katlı Sıvama Kartvizit (Lüks Kartvizit)

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,45TL

Katlı sıvama kartvizit, hem şıklığı hem de kullanışlılığı ile standart kartvizit tasarımlarından farklıdır. Genellikle iç yüzeyinde çeşitli bilgileri konumlandırmak isteyenlerin te..

Fatura Kartı/ PVC Kart

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 25 Ad. Vergiler Hariç: 1,50TL

Fatura kartı, hayatımızı kolaylaştırmayı amaçlayan ürünlerdendir. 8.5x5.5 cm ölçüsünde hazırlanıp basılan kartlar, oldukça farklı alanda karşımıza çıkabiliyor. Özellikler şirket ..

Plastik Kart

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 25 Ad. Vergiler Hariç: 4,00TL

Plastik malzemeden üretilip, özel baskı ile tasarlanan kartlar, günlük yaşamda farklı şekillerde kullanılabiliyor. 8.5 x 5.5 cm ölçülerinde olan Plastik kart tasarımları, kredi kar..

Sadakat Kartı

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,25TL

Müşteri sadakat kartı olarak tanımlanan kartlar, belli bir amaca sahiptir ve müşteriler ile firmalar arasında bir bağ kurar. Bu tür kartlar, işletmelerin devamlı müşterilerini te..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)