• Kapı Askısı Broşür

Kapı Askısı Broşür

Tahmini Gönderim Tarihi: 21.07.2021

15.00 TL

Mevcut Seçenekler:

Dosya seçin yada buraya sürükleyin.

Etiketler: kapı askısı, broşür, kurumsal, tanıtım, hotel

Broşürler, en etkili ve en eski tanıtım ve pazarlama aracıdır. Ancak klasik el broşürlerinin farklı şekilde kullanımı olarak niteleyebileceğimiz kapı askısı broşür, daha dikkat çekici, daha kullanışlı bir alternatif. Özellikle hoteller ve ofislerde kullanım alanı bulan bu tür tasarımlar, hem bir tanıtım aracı olabiliyor, hem de çeşitli işlevlere sahip olabiliyor. Kapıya asılan bu tür broşürler, broşürün görülmeme ihtimalini minimuma indiriyor. Dolayısıyla daha işlevsel bir seçenektir. Markanın imajının yansıtılması, promosyonların, kampanyaların ve çeşitli reklam faaliyetlerinin en etkili şekilde tanıtılması gibi amaçlar için kapı askısı el ilanı tercih edilmelidir. 

Kapı Askısı Broşür Tasarımı

Kapı askısı broşürler, farklı kağıt türleri üzerine baskı yapılması ile hazırlanabiliyor. Bu tür tanıtım araçlarında tercih edilebilecek kağıt türleri, bristol, yırtılmaz pp kağıt, 300 gr. kuşe ve benzeri olabilir. Bunun yanı sıra tasarım detayları çok önemlidir. Kullanılan renkler, görseller, logo konumu, slogan ya da iletişim bilgilerinin konumlanması, her biri önemsenmesi gereken tasarımsal detaylardır. Bunu dışında tasarımı baskıya göndermeden önce kontrol etmek gerekir. Yazım hataları ve benzeri olmadığından emin olunmalıdır. Kapı askısı el ilanı, tüm bu kontrollerin ardından nihayet baskıya gönderilebilir. Ofis, otel ve benzeri noktalarda etkili bir tanıtım faaliyeti sağlayacak olan broşürlerin dikkat çekici renklerle tasarlanması gerektiği unutulmamalıdır.

Kapı Askısı Broşür Sipariş Etmek

Kapı askısı broşür, reklam ve tanıtım adına etkili bir araçtır. Bu sebeple de pek çok sektörde bu tür baskı ürünlerine ihtiyaç duyulabilir. Online sipariş ile kolayca sahip olabileceğiniz kapı askısı el ilanı tasarımları, istediğiniz etkili tanıtım faaliyetlerini mümkün kılacaktır. Bugün www.basyolla.com sayesinde çeşitli baskı ürünlerini online olarak tasarlayabilir, bazılarını doğrudan tasarımcı ile iletişime geçerek hazırlatabilir ve hızlı baskı süreci ile teslim alabilirsiniz. Online olarak broşür ve benzeri baskı ürünlerinin hızla sipariş edilmesi ve hızla kapıda teslim edilmesi, daha pratik bir süreç sağlar. Bunun yanı sıra bu adreste zaman zaman mevcut olan indirimler, kampanyalar, ücretsiz kargo fırsatı gibi avantajlar, sizin için bu alışverişi daha keyifli hale getirecektir. Detaylı bilgi almak isterseniz ise destek hattını arayabilirsiniz.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Görsel seçin yada buraya sürükleyin.
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu