• Kanvas Tablo

Kanvas Tablo

Tahmini Gönderim Tarihi: 09.06.2023

286.02 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: Kanvas tablo, dekorasyon, ofis


   Kanvas tablolar, genellikle özel olarak üretilmiş tuval bezine su bazlı püskürtme sistemi ile basılan ve ahşap bir çerçeve üzerine gerilerek tablo haline getirilen görsel bir üründür. Dekoratif olarak evlerde ve ofislerde kullanılmaktadır. Tek parça olarak kullanılabildiği gibi çok parçalı olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca pek çok farklı boyuttan birini seçerek istediğiniz tasarımları oluşturabilirsiniz. Bu boyutlar, 30 cm x 40 cm, 35 cm x 50 cm, 40 cm x 60 cm, 50 cm x 70 cm, 60 cm x 60 cm ve 60 cm x 90 cm olmak üzere beşe ayrılmaktadır.

   Tasarımınıza en uygun boyutu seçmeniz, görsel olarak daha iyi bir sonuç elde etmenizi sağlayacaktır. Kanvas tabloları şirketinize uygun görsellerle tasarlayıp oluşturarak ofislerinizde kullanabilirsiniz. Ofislerinizde hem hoş bir görüntü oluşturarak daha iyi bir izlenim bırakabilirsiniz hem de firma renklerinizi kullanarak bir uyum oluşturabilirsiniz.

   Kanvas tablolar gerek materyali gerek dokusuyla ofislerde ve evlerde oldukça iyi bir dekoratif ögedir. Son zamanlarda tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden birisi budur. Çünkü diğer baskı tablolara göre oldukça canlı bir görüntü sağlamaktadır. Bunun yanı sıra sıkça tercih edilen bir hediye türü haline gelmiştir. Sevdiğiniz birine doğum günü, yıldönümü veya yeni işini tebrik etmek için seçebileceğiniz bir hediyedir. Bir fotoğrafı ya da beğendiğiniz bir tabloyu kanvas tablo olarak hediye edebilir ve sevdiğiniz kişiye uzun zaman kullanacağı bir dekoratif aksesuar sunmuş olursunuz.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu