İç Mekan/ Dekorasyon

Alt Kategoriler


Dekota/Foreks

Başlangıç Fiyatı 98.53 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 20,00TL

   Dekota, üzerine baskı yapılabilen köpük levhalardır. Genellikle yönlendirme tabelaları, bilgilendirme panoları ve reklam alanları olarak kullanılır. Boyut olarak A3, 5..

Alüminyum Levha

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 9,75TL

Alüminyum levha, olarak tanımlanan ürünler, adı üzerinde alüminyum malzemeden üretilmiş bir tür tabelalardır. Bunun yanı sıra metal levha, alüminyum plaka olarak da tanımlanabili..

Dekota Levha (Kapı İsimliği)

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 7,50TL

Dekota levha olarak ifade edilen ürünler, bir tür tabela görevi görür. Çeşitli amaçlar ile kullanılabilmekte, yönlendirme ve bilgilendirme amacı taşımaktadır. Bununla birlikte şı..

Pleksi Levha

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 40,00TL

Pleksi levha, pratik bir araçtır ve çeşitli şekillerde tasarlanıp, çeşitli amaçlarla kullanılabilir. UV baskının verdiği kaliteli görüntü, bu tür ürünlerin daha uzun süre kullanı..

Poster

Başlangıç Fiyatı 45.43 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 6,00TL

   Reklam, tanıtım ve bilgilendirme amaçlı iç ve dış mekanlarda kullanılan reklam çeşitlerinden biri de posterlerdir. Kullanılacak alan ve tasarıma bağlı olarak farklı eb..

Kanvas Tablo

Başlangıç Fiyatı 74.93 TL / 1 Ad. Vergiler Hariç: 55,00TL

   Kanvas tablolar, genellikle özel olarak üretilmiş tuval bezine su bazlı püskürtme sistemi ile basılan ve ahşap bir çerçeve üzerine gerilerek tablo haline getirilen gör..

Paspas

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 1 Ad. Vergiler Hariç: 75,00TL

Paspas, sıradan, basit ve önemsiz bir eşya değildir. Aksine ev ya da işyerinin girişi yani imajı anlamına gelir. Üstelik burada yer alan güzel mesajlar ya da görseller, kişinin r..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)