Alt Kategoriler


Basyolla

Dekota/Foreks

Başlangıç Fiyatı 144.80 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 20,00TL

   Dekota, üzerine baskı yapılabilen köpük levhalardır. Genellikle yönlendirme tabelaları, bilgilendirme panoları ve reklam alanları olarak kullanılır. Boyut olarak A3, 5..

Basyolla

Alüminyum Levha

Başlangıç Fiyatı 84.33 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 9,75TL

Alüminyum levha, olarak tanımlanan ürünler, adı üzerinde alüminyum malzemeden üretilmiş bir tür tabelalardır. Bunun yanı sıra metal levha, alüminyum plaka olarak da tanımlanabili..

Basyolla

Dekota Levha (Kapı İsimliği)

Başlangıç Fiyatı 71.05 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 7,50TL

Dekota levha olarak ifade edilen ürünler, bir tür tabela görevi görür. Çeşitli amaçlar ile kullanılabilmekte, yönlendirme ve bilgilendirme amacı taşımaktadır. Bununla birlikte şı..

Basyolla

Pleksi Levha

Başlangıç Fiyatı 268.70 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 40,00TL

Pleksi levha, pratik bir araçtır ve çeşitli şekillerde tasarlanıp, çeşitli amaçlarla kullanılabilir. UV baskının verdiği kaliteli görüntü, bu tür ürünlerin daha uzun süre kullanı..

Basyolla

Poster

Başlangıç Fiyatı 60.43 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 6,00TL

   Reklam, tanıtım ve bilgilendirme amaçlı iç ve dış mekanlarda kullanılan reklam çeşitlerinden biri de posterlerdir. Kullanılacak alan ve tasarıma bağlı olarak farklı eb..

Basyolla

Kanvas Tablo

Başlangıç Fiyatı 89.93 TL / 1 Ad. Vergiler Hariç: 82,60TL

   Kanvas tablolar, genellikle özel olarak üretilmiş tuval bezine su bazlı püskürtme sistemi ile basılan ve ahşap bir çerçeve üzerine gerilerek tablo haline getirilen gör..

Basyolla

Paspas

Başlangıç Fiyatı 121.20 TL / 1 Ad. Vergiler Hariç: 75,00TL

Paspas, sıradan, basit ve önemsiz bir eşya değildir. Aksine ev ya da işyerinin girişi yani imajı anlamına gelir. Üstelik burada yer alan güzel mesajlar ya da görseller, kişinin r..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

İç Mekan/ Dekorasyon