• Taşıyıcılı Sticker

Şablonları

PDF PSD AI

Taşıyıcılı Sticker

Tahmini Gönderim Tarihi: 04.03.2021

41.85 TL

Mevcut Seçenekler:

Dosya seçin yada buraya sürükleyin.

Etiketler: etiket, sticker

Taşıyıcılı etiket, yan yana anlam bütünlüğü olan harf ya da görsellerin ayrı ayrı kesildikten sonra, sıralama ve formlarını kaybetmemeleri için bir taşıyıcı malzeme sayesinde tabakadan bütünsel olarak çıkarılmasıyla hazırlanır. Siparişinizi oluştururken her bir görsel ya da harfi içine alacak bir dörtgen ebadı seçmelisiniz. Adedi ise kesilen her görsel ya da harfi 1 (bir) sayarak belirleyebilirsiniz.

Taşıyıcılı sticker, pratik olduğu gibi harika sonuçlar yaratması ile de çeşitli alanlarda kullanılan bir baskı ürünüdür. Taşıyıcı etiket ya da harf etiketi olarak da adlandırılması ise fonksiyonları ile ilgilidir. Basit bir şekilde tanımlayacak olursak, taşıyıcılı sticker etrafı hassas bir şekilde kesilen ve soyulan, üzerine taşıyıcı yapıştırılması ile istenilen noktaya taşınabilen bir etiket türüdür. Harf etiketi olarak da aynı mantıkla tasarım yapılabiliyor. Harfler tek tek tasarlanıyor ve üzerindeki taşıyıcı ise istenilen noktada harika bir görünüm ile kullanılabiliyor. Bu mantık ile tasarlanan etiketlerin kullanılması oldukça yaygındır ve pek çok farklı alanda ve yüzeyde kullanılabiliyor olması, bu ürünleri cazip kılıyor.

Taşıyıcılı Sticker Nerelerde Kullanılabilir?

Taşıyıcı etiket, çeşitli yüzeylerde verimli sonuçlar sunabilir. En sık kullanıldığı yüzey ise cam oluyor. Bu sayede cam kapılar, pencereler ya da çeşitli cam yüzeyler kullanım alanı olabiliyor. Diğer taraftan tabelalar ve araçlar farklı kullanım alanları olabilir. İhtiyaca uygun olarak bu tür yüzeylerde konumlandırılmaları mümkündür. Örneğin, araçlar gibi kullanım alanlarında özellikle harf etiketi formu ile sıklıkla kullanıldığını görebiliyoruz. Pratikliği, taşıyıcı sayesinde kolayca uygulanabiliyor olması ise bu tür ürünlerin önemli bir avantajı. Rahatlıkla pek çok yüzeyde kullanılabilir, tabelalarda hem şık sonuçlar yaratabilir, hem de pratik bir çözüm olabilir.

Taşıyıcılı Sticker Siparişi Vermek

Günümüzde internet üzerinden gerçekleştirilen alışverişlere, bir yenisi daha eklendi ve www.basyolla.com ile online olarak taşıyıcılı sticker siparişi vermek mümkün hale geldi. Kolayca ihtiyacınız olan ürünleri seçiyor, hatta bazı ürün gruplarını online olarak tasarlayabiliyor ve sipariş oluşturabiliyorsunuz. Dilerseniz destek ekibinden de yardım alabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Taşıyıcı etiket gibi fonksiyonel baskı ürünlerinde, farklı kullanım alanlarına uygun farklı düzenlemeler gerekli olabilir. İşte bu aşamada tecrübe ve profesyonelliği ile yanınızda yer alacak olan ekip, size harika sonuçlar sunabilir. Taşıyıcı olarak adlandırılan ve kolayca uygulamayı sağlaya kısmı ile farklı bir baskı ürünü olan bu seçenek, sizin için de hayatı kolaylaştırıcı olabilir. Bunun için hemen seçiminizi yapın, pratik bir şekilde sipariş oluşturun ya da doğrudan destek ekibinden yardım 

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu