Foto Kart

Tahmini Gönderim Tarihi: 25.10.2021 100 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

29.50 TL

Dosya seçin yada buraya sürükleyin.

Etiketler: fotokart, foto, kart

Foto kart tanımı size çok fazla bir şey ifade etmiyorsa, kartpostal olarak açıklayabiliriz. Bir tür kartpostal olan ancak farklı boyutlarda farklı tasarımlar ile hayata geçirilebilen bu tür ürünler, çeşitli amaçlarla kullanılabilir. Hem dekorasyon için iyi bir seçim olabilirler, hem albüm oluşturmada yardımcı olabilirler, hem de insanların sevdiklerine eski tip bir sürpriz yapmasına aracılık edebilirler. Fotokart ile güzel anılar gün yüzüne çıkarılacağından mutlaka herkesin hayatına bir şekilde dokunmalılar. Farklı boyutlarda ve farklı şekillerde tasarlanabilen kartları genellikle şu ölçü seçenekleri ile görebiliriz; 8x5, 15x10, 10x10, 15x15, 20x20. Bu şekilde kullanışlı olmakta, amaca uygun olarak basılabilmektedirler.

Foto Kart Nerede ve Hangi Amaçla Kullanılır?

Foto kart kullanımında geniş bir çeşitlilikten söz edebiliriz. Çünkü kişinin hayal gücü ile sınırlı bir alandan bahsediyoruz. Fotokartlar, anı biriktirici bir unsur gibidir. Anısı kalsın istediğiniz bir olayı bir kartlar ile hatırlatabilirsiniz. Hatta düğününüzü, çocuğunuzun doğum gününü bile bu şekilde güzel bir anıya dönüştürebilirsiniz. Bunun dışında albüm tasarımlarında kullanılabilir ve dekorasyonun bir parçası olabilir. Şirketler için çalışanları ya da müşterilerine şık bir sürpriz olabilir ve daha genişletilebilecek bir kullanım alanı söz konusu olabilir. Her şeyin teknolojik ve dijital olduğu çağımızda bu tür hareketler oldukça sıcak ve de sempatik algılanmaktadır. Dolayısıyla sizin de hayatınızda bir şekilde bu kartlara yer açılabilir.

Foto Kart Siparişi

Foto kart baskısı ve siparişi, zahmet isteyen bir iş değil. Bunun için online olarak seçim yapıp sipariş verebilirsiniz. www.basyolla.com ve ekibi size bu süreçte yardımcı oluyor. Seçimlerinizi yapıp, oldukça pratik bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Dolayısıyla da oturduğunuz yerden, günlük iş rutininizi aksatmadan fotokart siparişinizi verebilirsiniz. Üstelik bu adreste bazı baskı ürünlerine online tasarım fırsatı ile sahip olabilirsiniz. Kendi tasarımınızı yapıp, tasarımınızı doğrudan baskıya gönderme lüksüne erişmeniz çok kolay. Fotoğraflardan gücünü alan bu tür baskı ürünleri, etiketler ya da benzeri pek çok ürün şimdi parmaklarınızın ucunda. Hayal edin ve burada kolayca hayalinizi gerçeğe dönüştürün. Profesyonelliği ile dikkat çeken ekip her zaman yanınızda.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Görsel seçin yada buraya sürükleyin.
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu