Mukavva Etiket

Tahmini Gönderim Tarihi: 19.07.2021

46.27 TL

Mevcut Seçenekler:

Dosya seçin yada buraya sürükleyin.

Etiketler: mukavva, sıvama, etiket

Mukavva etiket, çeşitli ürünler için kullanılabilen, özellikle de büyük ebatlı ürünlerde tercih edilen bir etiket türüdür. Tasarımında mukavva karton üzerine kuşe etiket sıvama yapılır. Bu sayede güzel bir görünüm elde edilebilir. Aynı zamanda daha dayanıklı, dikkat çekici ve kaliteli bir sonuç elde edilmiş olur. Mukavva etiket, ürün etiketi olarak kullanılabildiğinden bu şekilde de isimlendirilir. Beraberinde karton etiket söylemi de çok yanlış sayılmaz. Nihayetinde karton üzerine kuşe etiket sıvama yöntemi ile tasarlandığından doğru bir ifade şekli olacaktır. Oldukça kaliteli ve dayanıklı etiketler olması, bu grupta yer alan tasarımları cazip kılıyor. Kolay deforme olmadığından, ürünlerin sunumunda daha başarılı sonuç veriyor. Ayrıca iple bağlanarak kullanılabilecek kadar hafif olması da bir avantajdır.

Mukavva Etiket Nerelerde Kullanılabilir?

Mukavva etiketler, dayanıklı, kolay yırtılıp yıpranmayan seçenekler olduğu için geniş bir kullanım alanına sahiptir. Özellikle büyük olan ve taşınabilir nitelikteki ürünlerde bu tür etiketler sıklıkla tercih edilir. Örneğin; battal boy vazolar ya da çamaşır sepetleri için son derece cazip ve kullanışlı ürün etiketi alternatifi olabilir, aynı zamanda halı etiketi olarak kullanılabilirler. Farklı ebatlarda tasarlanabilir olması da kullanım alanı çeşitliliğini etkileyen önemli bir unsur… A4, A5, 15x10, 13x13, 9x9, 5x5, 6x6, 7x15, 8x8, 5x5, 5x5, 7x7, 10x10, 10x7.5 ve 15x15 ölçülerinde hazırlanabilen karton etiket seçenekler, hafif ama dayanıklı olmaları ile oldukça başarılı alternatiflerdir.

Mukavva Etiket Siparişi

Karton etiket ve benzeri özel nitelikli ve tasarım ürünü olan etiketler, artık geçmişe nazaran çok daha kolay bir şekilde satın alınabiliyor. Günümüzde online alışveriş kapsamında sunulan ürün etiketi ve benzeri tasarımlar, sadece birkaç dakikada dahi sipariş edilebiliyor. www.basyolla.com bu kapsamda pratikleştirilmiş ve hızlıca sipariş vermeyi sağlayan bir sisteme sahiptir. Hem sipariş vermek çok kolay, hem de istediğiniz tasarıma ulaşmak. Hatta bazı ürünler için online olarak kendi tasarımınızı kendiniz yapabiliyorsunuz. Üstelik zaman zaman uygulanan indirimler, kampanyalar ve benzeri fırsatları da yakalayarak, çok avantajlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için öncelikle profesyonelliği ile destek sağlayacak olan ekip ile iletişime geçebilir, sonrasında ihtiyacınıza yönelik etiketlerinizi sipariş edip, işinize değer katabilirsiniz.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Görsel seçin yada buraya sürükleyin.
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu