METAL ETİKET


   Metal etiketler, UV baskı teknolojisinden faydalanarak tasarlanan, özel nitelikli ve benzersiz ürünlerdir. Metal levha üzerine yapılan baskı, hem göz alıcı bir görünüme sahip olur, hem de belli kullanım alanlarında maksimum fayda sağlar. Metalin dayanıklılığı, dış etkenlere karşı dayanıklı olan baskı ile bir araya gelince, oldukça uzun ömürlü bir etiket hazırlanmış olur. Bu tür ürünleri sadece etiket olarak tanımlamak ise yeterli olmayabilir. Kullanım alanlarına bakacak olursak, bu durumu çok daha net bir şekilde ifade edebiliriz. Metal üzerine özel bir teknoloji ile gerçekleştirilen baskı, standart bir etiketten de öte kullanım alanlarına sahip olabilir, hatta sadece kişilerin yaratıcılığı ile sınırlanabilir.

Metal Etiketler Nerelerde Kullanılır?

   Metal etiket, ebadına göre bir kartvizitin metal üzerine basılması şeklinde ifade edilebilir. Yüksek dayanıklılığın arzu edildiği bazı noktalarda bu tür ürünlerin kullanılması daha verimli sonuçlar ortaya çıkarıyor. Örneğin, asansörler, makinalar, çeşitli tabelalar ve de uyarı levhaları bu grupta değerlendirilebilir. Asansör etiketi tanımı ise tam olarak bu kullanım alanından geliyor. Alüminyum etiket tasarımları, bu tür üstün dayanıklılık kabiliyetine ihtiyaç duyulan alanlarda, mantıklı birer seçenek olacaktır. Bazen şantiye, otopark ve benzeri uyarı levhalarına ihtiyaç duyulan alanlar, bazen asansörler, bazen de makinalar üzerine yerleştirilmesi gereken etiketler, bu üretim ve baskı tekniği ile hazırlanabilir. İhtiyaçları belirlemek, sipariş öncesi en önemli aşamadır…

Metal Etiket Siparişi Vermek

   Metal etiket siparişi, ihtiyacın belirlenmesi ile birlikte son derece kolay bir süreci ifade eder. Öncelikle ne tür bir alanda kullanılacağını ve nasıl bir tasarıma ihtiyaç duyulduğunun belirlenmesi gerekir. Bunun ardından basyolla.com ekibi ile iletişime geçerek süreci planlayabilirsiniz. Yapılan tasarımı, uygun boyutlarda ve kaliteli bir baskı ile hayata geçirebilir, hızla teslim alabilirsiniz. Bu adreste ihtiyaçlarınıza maksimum fayda ile cevap verilmeye çalışılır. Dolayısıyla online olarak sipariş verip, hızlı gönderim, ücretsiz kargo ve indirimler gibi çeşitli fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Asansör etiketi, alüminyum etiket ve benzeri nitelikli ürünler şimdi parmaklarınızın ucunda. Bu tür spesifik seçenekler için kıymetli zamanınızı harcamanıza gerek yok. Online olarak pratik bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Görsel seçin yada buraya sürükleyin.
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu