Etiket/ Sticker

Alt Kategoriler


Kuşe Sticker Etiket

Başlangıç Fiyatı 14.24 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,03TL

Etiket, Sticker Baskı ve Kuşe Sticker EtiketEtiket bir ürünün tanıtımında kullanılan, ürün hakkında bilgileri içeren ve çoğu zaman markanın görseli de içeren kendinden yapışkanlı ü..

Şeffaf Sticker Etiket

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,06TL

Şeffaf sticker adı verilen, şeffaf malzeme üzerine baskı yapılması şeklinde tasarlanıp üretilmiş olan etiketler, hem şık hem de kullanışlıdır. Bu tür ürünlerin şeffaf yapısı, min..

Opak Etiket/Sticker

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,06TL

Opak etiket, sağlamlığı ve şık duruşu ile bilinen, bu sebeple de sık tercih edilen bir etiket türüdür. Esnek bir malzemeden üretilmiş olması sebebi ile kolay kolay yırtılmaz ve u..

Karton Etiket

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,12TL

Karton etiketler, günlük yaşamda, hayatımızın her noktasında karşımıza çıkıyor. Geniş bir kullanım alanına sahip olan bu tür ürünler, ürün bilgilerini içerir ve bir ip yardımı il..

Metal Etiket

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 25 Ad. Vergiler Hariç: 1,50TL

Metal etiketler, UV baskı teknolojisinden faydalanarak tasarlanan, özel nitelikli ve benzersiz ürünlerdir. Metal levha üzerine yapılan baskı, hem göz alıcı bir görünüme sahip olu..

Kraft Etiket/Sticker

Başlangıç Fiyatı 44.68 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,08TL

Kullanım kolaylığı, geniş kullanım alanı ve şıklığı, etiketleri sık sık görmemizi sağlıyor. Rengi, dokusu ve tarzı ile kraft etiket ise yaygın olarak tercih edilen etiket altern..

Çift Taraflı Sticker Etiket

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,10TL

Önce tasarımınız ters bir şekilde basılır, ardından tam zemin beyaz baskı atılır ve arka taraf tasarımı beyazın üzerine düz olarak basılır. Böylece cama yapıştırılan etiketin her i..

Beyazlı Ters Baskı Sticker (Cam Etiketi)

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,08TL

Beyazlı ters baskı sticker etiketler, şeffaf bir malzeme üzerine çalışılan, özel baskı yöntemleri sayesinde cam üzerine uygulandığında çift taraflı görüntü sağlayan ürünlerdir. Y..

1. Hamur Sticker Etiket

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,04TL

1. Hamur sticker etiket, basit bir tanımlama ile piyasada bilinen fotokopi kağıdının arka yüzeyinin yapışkanlı olan halidir. Ancak benzer nitelikli ürünlerden farklı olarak, 1. H..

Nonperm (Az yapışkanlı) Sticker

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,03TL

Non-permanent sticker, az yapışkanlı bir sticker türüdür ve bu sebeple de geniş bir kullanım alanından söz edilebilir. Pek çok farklı boyutta ve şekilde tasarlanabilen nonperm et..

Taşıyıcılı Sticker

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 25 Ad. Vergiler Hariç: 0,35TL

Taşıyıcılı etiket, yan yana anlam bütünlüğü olan harf ya da görsellerin ayrı ayrı kesildikten sonra, sıralama ve formlarını kaybetmemeleri için bir taşıyıcı malzeme sayesinde tabak..

Mukavva Etiket

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 25 Ad. Vergiler Hariç: 0,50TL

Mukavva etiket, çeşitli ürünler için kullanılabilen, özellikle de büyük ebatlı ürünlerde tercih edilen bir etiket türüdür. Tasarımında mukavva karton üzerine kuşe etiket sıvama y..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)