El İlanı

Tahmini Gönderim Tarihi: 20.09.2021

36.30 TL

Mevcut Seçenekler:

Dosya seçin yada buraya sürükleyin.

Etiketler: Broşür, el ilanı, kurumsal, tanıtım


   Broşürler
firma ya da ürün tanıtımıyla ilgili bilgileri içeren küçük kitapçıklara verilen isimlerdir. Broşürleri cazip kılan ve sık tercih edilmesini sağlayan en önemli faktör firma ürün ve kampanyalarıyla alakalı bilgileri net ve etkili şekilde iletebilmesidir. Boyut olarak da kolay taşınabilmesi ve dağıtımının rahat yapılabilmesi de sık tercih edilmesini sağlayan nedenlerden biridir. Broşürler genellikle A4 ve A5 boyutlarında üretilmektedir. Bunun yanı sıra kıvrımlı ve akordeon tarzda da broşür çeşitleri bulunmaktadır. Tercihe ve istenilen tasarıma göre istenilen şekillerde üretim yapılabilir.
 
   Broşür tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus bilgilerin tek bir bakışta verilmesi ve bunun ilgi çekici şekilde düzenlenmesidir. Ürün, kampanya veya firma tanıtımı için kullanılacak olan broşürler, okuyan kişiye gereken bilgileri hap bilgi şeklinde vermelidir. Sadece bilgi içermemeli gerekli tanıtımlar yapılmalı ve merak uyandırmalıdır. Ne kadar az alanda o kadar bilgi verilirse broşürden o kadar fazla verim alınacaktır. Bunun yanı sıra kullanılan renkler firmayı yansıtan renkler olursa akılda kalıcılığı arttıracak ve firmanızı daha iyi temsil edecektir.

   Broşürde fotoğrafların kullanılması da önemli bir husustur. Ürüne ve firmaya ait fotoğraflar hedef kitlenin güvenini kazanmakla birlikte ürünler hakkında daha rahat fikir sahibi olmasını sağlayacaktı. Son olarak bir broşürde iletişim ve adres bilgileri mutlaka bulunmalıdır. Bu da broşürünüz ulaştığı birinin size ulaşmasını kolaylaştıracaktır.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Görsel seçin yada buraya sürükleyin.
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu