• Dekota Levha (Kapı İsimliği)

Dekota Levha (Kapı İsimliği)

Tahmini Gönderim Tarihi: 22.07.2021

44.00 TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: isimlik, dekota, levha

Dekota levha olarak ifade edilen ürünler, bir tür tabela görevi görür. Çeşitli amaçlar ile kullanılabilmekte, yönlendirme ve bilgilendirme amacı taşımaktadır. Bununla birlikte şık, temiz ve kaliteli görünümü sayesinde, kullanıldıkları alanda göze hitap eder, şıklığı bozmazlar. Kaliteli malzemeden üretilmiş olmaları ise uzun süreli kullanımı mümkün kılar. Sıklıkla sınıf isimlik, kapı isimlik gibi kullanımları ile dikkat çeken levhalar, yön de ifade edebilir. Kullanım amacı ve de konumuna bağlı olarak farklı ölçülerde tasarlanıp üretilmeleri mümkündür. Özellikle 30x10 cm, 30x15 cm, 15x15 cm, 15x45 cm, 30x30 cm ve 30x45 cm ölçülerinde hazırlanabilirler.

Dekota Levha Nerelerde Kullanılabilir?

Dekota levha kullanımında pek çok farklı alandan ve amaçtan söz edebiliriz. Sınıf isimlik ve kapı isimlik gibi kullanımı en yaygın olan şekli olsa da, bunun yanı sıra işaret levhası olarak pek çok kurumda tercih edilebilir. Bununla birlikte iç mekân tabelası olarak da çeşitli amaçlara hitap edebilir. Bir tür uyarı ve bilgilendirme amacı taşıyan levhalar, kaliteli olması ile tüm bu kullanım alanlarında uzun süreli olarak konumlandırılabilir. Okullar, ofisler, şirket binalar, kurumlar ve çok daha fazlası için bu tür ürünler bir ihtiyaçtır ve kaliteli baskı en önemli detay olarak karşımıza çıkar. Bunun için sipariş süreci önem taşır.

Dekota Levha Nasıl Satın Alınır?

Dekota levha gibi nitelikli ürünler için kapı kapı gezmek ve günü bu işe ayırmak tarih oldu. Artık online alışveriş fırsatlarından biri olarak bu tür ürünler kolayca satın alınabiliyor. Tek yapmanız gereken ihtiyaçlarınızı tespit etmek ve sipariş oluşturmak. Bazı ürünlerin özel bir tasarım sürecine ihtiyacı olabilir. Bu durumda ise www.basyolla.com ekibinden destek alabileceğiniz gibi, çeşitli ürünler için geçerli olan online tasarım hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Yani kendi tasarımınızı kendiniz yapabilirsiniz. Sınıf isimlik ya da kapı isimlik gibi ürünler ise çok pratik bir şekilde sipariş edilebilir, hızlı kargo imkânı ile hemen 1 – 2 gün içerisinde adresinize teslim edilebilir. Uygun fiyatlar ise cabası… Zaman zaman karşınıza çıkacak olan indirimler ve de kampanyalar, size avantajlı alışveriş imkânı tanıyor.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Görsel seçin yada buraya sürükleyin.
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu