Çift Taraflı Sticker Etiket

Tahmini Gönderim Tarihi: 20.09.2021

49.22 TL

Mevcut Seçenekler:

Dosya seçin yada buraya sürükleyin.

Etiketler: beyaz baskı, sticker, etiket

Önce tasarımınız ters bir şekilde basılır, ardından tam zemin beyaz baskı atılır ve arka taraf tasarımı beyazın üzerine düz olarak basılır. Böylece cama yapıştırılan etiketin her iki tarafında da istediğiniz görselin baskısı olur. Çift taraflı sticker etiketler, genellikle araç camlarında ya da dükkan girişlerinde kullanılır.

Çift taraflı sticker etiketler, pratik kullanımı ve işlevselliği ile geniş bir kullanım alanı buluyor kendine. Şeffaf malzeme üzerine gerçekleştirilen baskı, ön ve arka kısmın beyaz baskısı ile tamamlanıyor. Böylece cam zemin üzerine yapıştırıldığında her iki taraftan da düz ve harika bir görünüm elde edilmiş oluyor. Beyaz baskı yönteminin efektif bir şekilde kullanıldığı bu çalışma, cam etiketi olarak da bilinen ürünleri ortaya çıkarıyor. Cam zemin üzerindeki etiketler, pek çok farklı kullanım alanında karşımıza çıkabiliyor. Her iki taraftan da düz görünmesi ve kusursuz olması ise çok önemli... İşte bu görünümü elde etmek için böylesine özenli bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Özel baskı yöntemleri ile nihai sonuca ulaşabiliyoruz.

Çift taraflı sticker etiketler nerede kullanılır?

Çift taraflı sticker etiketler, genellikle cam zemin üzerinde kullanılır ve bu şekilde harika sonuç verir. Dolayısıyla cam zeminin söz konusu olduğu pek çok alan, kullanım kapsamına giriyor. Bu arada önemli olan ise camın iki tarafından da görüntü almak istenilen şartlardır. Örneğin, alışveriş merkezlerinde, cam kapı ve benzeri noktalarda geçerli olan ödeme yöntemleri ve benzeri ile ilgili bilgi veren çift taraflı etiketler ile karşılaşabiliriz. Bunlar beyaz baskı yöntemi ile tasarlanmış cam etiketi ya da diğer bir ifade ile araç etiketidir. Araç etiketi denilmesinin bir sebebi de araç camında kullanılabiliyor olmasıdır. Aynı mantıkla harika sonuç verebilir.

Çift taraflı sticker etiket siparişi

Çift taraflı sticker etiketlere, yukarıda da bahsettiğimiz üzere farklı sebepler ve kullanım amaçları ile ihtiyaç duyabilirsiniz. Gelişmiş baskı yöntemlerinin kullanıldığı ve göz alıcı sonuçların elde edildiği bu ürünlere ulaşmanız ise çok kolay. Cam etiketi arıyor, araç etiketine ihtiyaç duyuyor ya da herhangi bir cam zemin üzerinde konumlandıracağınız baskı ürünleri tasarlamak istiyorsanız, hemen www.basyolla.com'a girip etiketinizi tasarlayabilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz. Beyaz baskının çift yönlü uygulanması ile elde edilen harika görünüm, sizin için de bir çözüm olabilir. Kolayca sipariş verip, hızlıca ürünlerinize ulaşabilirsiniz ve hedeflediğiniz alanda kullanmaya başlayabilirsiniz. 100 TL üzeri ücretsiz kargo imkanı ise sizin için bütçe dostu bir fırsat olacaktır. 

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Görsel seçin yada buraya sürükleyin.
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu