• Cam Plaket

Cam Plaket

Tahmini Gönderim Tarihi: 19.07.2021

251.00 TL

Mevcut Seçenekler:

Dosya seçin yada buraya sürükleyin.

Etiketler: cam, plaket, organizasyon, kurumsal

Cam Plaketler 5,5 x 12 x 19 cm ebatlarında, UV baskı teknolojisiyle üretilir,
Kişi ya da kurumların ödüllendirilmesi, takdir edilmesi amacı taşıyan plaketler, cam malzemeden tasarlanarak oldukça estetik bir görünüm elde edilebiliyor. Bu tür başarı göstergeleri, firmaların etkinliklerine katkı sağlarken, çalışanların motivasyonunu da destekliyor. Ancak cam plaket, şıklığı ile tercih edilen bir seçenek. Cam plaket baskısı ise özel bir teknikle gerçekleştiriliyor. Kaliteli, uzun ömürlü, şık ve göz yormayan bir tasarım gerçekleştirilebiliyor. Tasarımsal detayların üzerinde ayrıca durmak ve en iyi sonuçlar için belli detaylara dikkat etmek gerek. Şirketlerin en iyi çalışanlarını ödüllendirdiği ya da 10 yılını tamamlayan çalışanlarına takdim ettiği bu tür plaketler, önemli bir motivasyon kaynağıdır. Özellikle kurumsallaşmış ya da kurumsallaşma sürecinde olan firmalar için önem taşıyan organizasyonları ifade eder.

Cam Plaket Tasarımı

Cam plaket, özel bir baskı ile hayata geçirilir. Cam plaket baskısı denildiğinde, özel bir yöntemle gerçekleştirilen, kaliteli ve uzun ömürlü bir baskı uygulaması akla gelir. Bunun yanı sıra baskı öncesi tasarıma da ekstra özen göstermek gerekiyor. Hem yazıların konumlanması, hem hitap edilen kişinin ismi, hem de firma logosu doğru bir konumlandırma ile yer almalı. Yazıların yoğunluğu, logoyu ikinci plana düşürmemeli ve göz yormayan bir tasarım gerçekleştirilmeli. Renkler ise hem dikkat çekici olmalı, hem de göz yormayacak şekilde seçilmeli. Bu detaylara dikkat edildiği takdirde, şirkete değer katan, çalışanları motive eden sonuçlara ulaşılabilir.

Cam Plaket Nasıl Sipariş Edilir?

Cam plaket, şirketlerin özel gününde ihtiyaç duyulan, spesifik bir ürün. Talebe uygun olarak, belli zamanlarda tasarlanıp üretimi gerçekleştirilir. Bu yüzden bu tür plaketlerin ilk adımı tasarımdır. www.basyolla.com tüm baskı ürünlerine internet üzerinden ulaşmayı sağlayan pratik bir sistem ile karşınıza çıkıyor. Pek çok baskı ürünü, artık online tasarım modülü ile parmaklarınızın ucunda. Diğer taraftan profesyonellerden tasarım desteği almak mümkün olduğu gibi, mevcut bir tasarımı doğrudan sisteme yüklemek de çok kolay. Cam plaket baskısı, tasarımın ardından hızla gerçekleştirilir ve siparişiniz de hızla kargolanır. Bu şekilde siz de geç kalmadan etkinliğinizin plaketlerine ulaşmış olur, çalışanlarınızı onurlandırabilir, ödüllendirebilirsiniz. 

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Görsel seçin yada buraya sürükleyin.
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu