Bilet

232.60 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: Bilet, organizasyon


   Biletler çeşitli organizasyon ve etkinliklerde kullanılan katılımcılara ücretli veya ücretsiz olarak verilen, etkinliğe katılım hakkı olduğunu belirten belgelerdir. Farklı tarzlarda tasarlanabilen, istenilen renklerin kullanılabildiği ve çok fazla çeşidi olan biletler etkinliklerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Firmalarda yapılan etkinlik ve organizasyonlarda da sıklıkla kullanılan biletler, firmanıza ait olacak şekilde tasarlanabilir. 14 cm x 6 cm ve 10 cm x 5 cm olarak iki farklı boyuttan birini seçebilirsiniz. Ayrıca bir parçası kopartılabilir olarak da biletinizi tasarlayabilirsiniz bu da biletlerinizin takibini kolaylaştıracaktır. Yine organizasyon biletlerinde de sıklıkla tercih edilen numaratörlü biletler seçerek koçanda kalan biletinizle kopartılan biletin eşleşmesini kontrol edebilirsiniz.
 
   Biletinizi tasarlarken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri firma logosuna mutlaka yer vermeli ve firmanıza uygun renkleri seçerek daha göz alıcı bir bilet tasarımı oluşturabilirsiniz. Firma içi özel kampanyalarınızda da kullanabileceğiniz biletlerinizi kişiselleştirmek size kurumsal bir görüntü sağlayacaktır. Çalışanlarınızın da bu şekilde katılımını arttıracak ve sizin de yüksek katılımlı bir organizasyon yapmanıza neden olacaktır. Dolayısıyla çalışanlarınızın ortak bir aktivitede bulunması kurumsal aidiyetini yükseltecektir. 
   
   Ayrıca firmanıza ait bilgileri ya da organizasyonun tarih, yer ve saat bilgilerinizi ekleyerek katılımla ilgili bilgi karmaşasının da önüne geçmiş olursunuz. Yine bu da katılım oranını yükseltecektir. Organizasyon ve kampanyalarınızda bu şekilde tasarladığınız biletleriniz sizi diğer firmalardan bir adım öne çıkaracaktır.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu