• Araç Magneti

Araç Magneti

Tahmini Gönderim Tarihi: 19.07.2021

327.70 TL

Mevcut Seçenekler:

Dosya seçin yada buraya sürükleyin.

Etiketler: tanıtım, kurumsal, reklam

Araç magneti, bir baskı ürünü olarak aracın gittiği her noktaya üzerindeki görsel ve yazıları da taşıması anlamına gelir. Bununla birlikte magnetik yapısı sayesinde pratik bir üründür. Esnek ve magnetik yapıda olan ürün, kaliteli bir baskı ile son şeklini alır. Bunun öncesinde söz konusu olan tasarımı ise tamamen şirkete özeldir. Özel bir tasarım süreci ile benzersiz olarak karşınıza çıkar. Hem uygulaması kolay, hem de işlevini yitirdiğinde temizlemesi kolaydır. Üstelik belli dönemlerde kullanmak istemezseniz kaldırabilir ve güvenle saklayıp, dilediğiniz zamanda tekrar aracınıza uygulayıp kullanabilirsiniz.  30x30 cm ve 30x45 cm olmak üzere iki farklı ölçüde tasarlanabilir ve pratik bir tanıtım aracıdır.

Araç Magneti Özellikleri

Araç magneti, ince magnet kullanılarak tasarlanan bir tanıtım aracıdır. Trafikte seyir halindeyken, sallantı ya da rüzgar gibi etkenler ile düşmeyecek sağlamlıkta tasarlanmıştır. Bununla birlikte yine de şehir içi kullanımda önerilmekte, 80 km hızın üzerinde kullanılması önerilmemektedir. Bu tür ürünler, markaya özel olarak logo, slogan, isim ya da çeşitli görseller ile tasarlanabilir. Size özel tasarıma sahip olan magneti teslim aldığınızda, kırışık bir görünüme sahipse düzleştirmeniz gerekir. Kullanım öncesinde buzdolabı üzerine yapıştırarak 24 saat bu şekilde bekletmeniz yeterli olacaktır. Yapıştırma öncesinde araç üzerindeki uygulama alanın kuru ve temiz olduğundan emin olmalısınız. Karbon fiber ve plastik gibi herhangi bir kaplamaya sahip olan yüzeylerde ise magnet çalışmaz. 65 derece sıcaklığa kadar harika sonuç veren ve araç üzerinde şık duruşu ile tanıtım görevini sürdüren magnetler, kolayca sipariş edilebilir. 

Araç Magneti Siparişi Nasıl Verilir?

Araç magneti sipariş etmek için online sipariş bölümünü kullanabilirsiniz. www.basyolla.com gelişmiş tasarımı ile bazı ürünler için online tasarım imkanı sunuyor. Bunun yanı sıra pek çok spesifik baskı ürününe de sadece birkaç dakikanızı ayırarak sahip olabilirsiniz. Baskıdan çıkan tüm ürünler 1 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Bu da hızlıca siparişlerinize ulaşmanız anlamına geliyor. Ayrıca belli tutarlardaki alışverişler ücretsiz kargo ile gönderilirken, belli indirimler de alışverişinizi güzelleştiriyor. Soru ve önerileriniz için ise rahatlıkla iletişim hattından destek alabilirsiniz.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Görsel seçin yada buraya sürükleyin.
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu