Ajanda

Tahmini Gönderim Tarihi: 12.06.2023

678.20 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: Ajanda, kurumsal, promosyon, uv baskı


   Ajandalar, kurumsal ve günlük hayatta günümüzü, haftalarımızı ve aylarımızı programlamamıza yardımcı olan defterlerdir. Bu yüzden firmaların yılbaşı, fuar, açılış ve kuruluş yıl dönümü gibi özel günlerde sıklıkla hediye ettiği ürünlerden biridir. Müşterilere ve çalışanlar tarafından sevilerek kullanılan kişiye özel ajandalar iş hayatında her zaman elimizin altıdadır. Bu yüzden akılda kalıcılığı artıran ve kurumsal bir görüntü sağlayan bir ürün türüdür.

   Pek çok ebadı ve türü ve bulunmaktadır. İstediğiniz tasarımı ve düzeni oluşturabilmeniz mümkündür. 24*15 cm ebatlarındaki ajandalar taşıma bakımından oldukça rahat olmasının yanı sıra çantaya çok rahat sığabileceği için her zaman kullanılabilecek bir üründür. Bu kadar sıklıkla kullanılan bir ürün de firmanızın tanıtımını her yerde yapması mümkündür. Bu yüzden renk ve yazı fontu olarak sizi yansıtması çok önemlidir. Gün içinde pek çok kişinin gözüne takılacak ajandanın dikkat çekici renklerle ve logonuzla tasarlanması akıllarda kalıcı hale gelmemesi imkansızdır. Bu yüzden özellikle yılbaşı gibi özel günlerde pek çok firmanın tercihi haline gelmektedir.

   Ajanda gibi ürünlerin çalışanlara hediye edilmesi de çalışan ve firma arasındaki bağın kuvvetlenmesini sağlamaktadır. Bu da kurumsal aidiyetin artmasına ve sadakatin yükselmesine neden olacaktır. Ayrıca firma logoları barındıran ve firmayı yansıtan ürünler şirkete kurumsal bir duruş sağlayacak bu da rakip firmalara karşı avantaj sahibi olmanızı sağlayacaktır. Bu sebeple ajandalar sıklıkla tercih edilmekte ve tüm sene kullanılacak bir tanıtım ürünü olarak görülmektedir.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu