1. Hamur Sticker Etiket

Tahmini Gönderim Tarihi: 24.03.2023

105.72 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

veya

Etiketler: sticker, 1.hamur, etiket

1. Hamur sticker etiket, basit bir tanımlama ile piyasada bilinen fotokopi kağıdının arka yüzeyinin yapışkanlı olan halidir. Ancak benzer nitelikli ürünlerden farklı olarak, 1. Hamur kalitesine sahip, nitelikli ve kullanışlıdır. Kağıdın sahip olduğu bu özellik, püskürtmeli yazıcıda kağıdın boyayı hızla absorbe etmesini sağlarken, hızlıca kurumasını ve elde edilen baskının da yüksek kaliteli olmasını sağlamaktadır. Önemli bir diğer özelliği ise üzerine yazı yazmanın pek çok alternatife göre daha kolay olmasıdır. Bu sayede iş sürecine pratiklik katmak mümkün oluyor. Dolayısıyla kolayca yazı yazılabiliyor olması, bu kategoride yer alan etiketleri daha geniş bir kullanım alanına ulaştırıyor. 1. Hamur kalitesindeki bu tür etiketler, günümüzde pek çok farklı alanda, pek çok farklı amaçla kullanılabilmektedir.

1. Hamur Sticker Etiket Nerelerde Kullanılır?

1. Hamur sticker etiketlerin kullanım alanlarına baktığımızda, ilk olarak kargolama süreci akla geliyor. Çünkü en efektif kullanım alanlarından biri kargolama sürecidir. Diğer taraftan üzerine yazı yazılabilir olması, kaliteli baskıya müsaade eden yapısı ve kağıdın ortaya çıkardığı mat görünüm, fiziksel ürün kategorizasyonunda da avantaj sağlamaktadır. Örneğin, bir üretim alanında bu tür etiketlemelere ihtiyaç duyulabilir ve tarih, isim ve benzeri detayların belirtilmesi gerekebilir. Bununla birlikte satış noktalarında da yine ürünlerin düzenlenmesi, önemli bilgilerin ürün üzerine yerleştirilmesi ve aranan ürünün kolayca bulunabilmesi için bu tür yardımcılardan destek alınabilir. Bu sayede iş süreci oldukça hız kazanacak ve daha verimli bir hal alacaktır.

1. Hamur Sticker Etiket Siparişi

Günümüzde 1. Hamur sticker etiket ve benzeri baskı ürünlerine, online alışveriş kolaylığı ile zahmetsizce ulaşmak mümkün. Dolayısıyla ihtiyaç duyduğunuz ürünü seçmeniz, tasarımı netleştirmeniz ve oturduğunuz yerden sipariş vermeniz mümkün. Üstelik www.basyolla.com üzerinden hızlı kargo avantajı ile alışveriş yapabilir, yüksek baskı kalitesini yakalayabilir ve 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise ücretsiz kargo avantajından faydalanabilirsiniz. Kısacası tasarımınızı seçip, hızla sipariş vererek, ürünlerinize ulaşabilirsiniz. Hem ürünlere, hem tasarıma, hem de sipariş vermeye dair sorularınızın cevaplarını ise profesyonelliği ve tecrübesi ile karşınızda olan ekibimizden öğrenebilirsiniz. Kullanım amacınıza uygun, kaliteli, kullanışlı ve şık etiketlere hemen sipariş vererek ulaşabilirsiniz.

 

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu